Sanal Kumar Oyunları Nelerdir | En Çok Para Kazandıran Oyun Hangisi

Kumar ve kumarhane ülkemizde bir dönemlerde serbest bir şekilde hizmet vermekteydi. Ancak bu dönemde yaşanan bazı sorunlarla birilikte ülkemizde kumarhaneler kapatılmış ve kumar oynamak tamamen yasaklanmıştır. Bu yasaktan sonra ülkemiz genelinde bu eğlence genellikle gizli olarak yürütülmüş ve devlet bu tip yerlere de baskınlar yaparak bu organizasyonu ortadan kaldırmak için çalışmıştır. Şuan kumarhaneler ülkemizde halen yasak olmakla birlikte bu tip bir eğlence yaşamak isteyen vatandaşlarımız genellikle yurt dışına çıkmayı tercih etmektedir. Yada sanal kumar oyunları ile eğlenmeye devam etmektedirler. Türkiye’de oynanabilen kumar oyunları için https://tr.kumargiris.com/kumar/nedir/cesitler/ buradan da bilgi alınabilir.

#
Casino Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3000 TL %100
5.0⭐
2
2000 TL %200
4.9⭐
3
3000 TL %100
4.7⭐
4
3000 TL %100
4.6⭐
5
3000 TL %100
4.5⭐
6
1500 TL %100
4.4⭐
7
1000 TL %100
4.3⭐
8
3000 TL %100
4.2⭐

Sanal Kumar

20.yüzyıl ile birlikte dünya da teknoloji alanında büyük bir gelişim göze çarpmaktadır. Bu gelişimin temelinde ise bilgisayar ve internet konusunda olmuştur. Bu konuda gelişmeler ile birlikte birçok eğlence sektörü de kendini geliştirme fırsatı bulmuştur. Bu gelişme ile birlikte birçok kişi sanal kumar sitesi kurmaya ve bu siteler üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde özellikle son 10 yıl içerisinde birçok sanal kumar sitesi kurulmuştur. Bu siteler kumar oynamak için başka ülkelere gitmeyi engellemiş ve bu sayede kumarhaneleri evlere taşımıştır. İnsanlar bu eğlenceyi oturdukları yerden yaşayabilmektedir.

Sanal Kumar Oyunları

Kumar oyunları denildiğinde akla blackjack, poker, rulet gibi birçok oyun gelmektedir. Sanal  kumar oyunları denildiğinde insanların aklına daha farklı oyunlar gelmektedir. Ancak bu durum tamamıyla yanlıştır. Gerçek kumarhaneler de hangi oyunlar oynanıyor ise sanal kumar sitelerinde de bu oyunlar oynanmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse blackjack, rulet, tombala, poker, baccarat, slot oyunları, keno gibi birçok oyun akla gelmektedir. Sanal oyunların gerçekten tek farkı mekan ve görsel içerik zenginliğidir. Diğer bütün materyaller aynıdır. Bu durum itibari ile kişiler bu zevki evlerinde yaşamaktadır.

Siteye Kaydol
  • Blackjack
  • Rulet
  • Tombala
  • Poker
  • Baccarat
  • Slot Oyunları
  • Keno
kazandiran sanal kumar oyunlari neler

kazandıran sanal kumar oyunları neler

Blackjack

Blackjack gerçekte olduğu gibi sanal kumar oyunları arasında da en çok tercih edilen ve kazandıran oyunlar arasında yer almaktadır. Genel isim olarak 21 denilen oyunda sanal masalar kurulur ve genellikle 3 ile 7 oyuncu arasında bulunan masalar belirlenir. Bu masalara giren oyuncular aynı kurallar içinde oyunlarını oynarlar. Bu oyunda canlı olarak bir görevli kasa görevi görür ve kartları açar. Oyuncular da kasaya karşı kazanır veya kaybeder.

Poker

Poker en sevilen kağıt oyunlarından biridir.  Oyunda genellikle poker face denilen elini yüzünde belli etmemek kuralı geçerlidir. Ancak bu durum sanal kumar için ön planda değildir. Çünkü oyuncuların birbirini görme şansı bulunmamaktadır. Bundan ötürü poker oynarken kağıtlar iyi takip edilmeli ve oyuncunun elindeki kağıtları iyi değerlendirmesi gerekir.

Siteye Kaydol

Slot Oyunları

Slot oyunları kumarhane denildiğinde birçok insanın gözü önünde canlanan makine oyunudur. Sanal oyun siteleri arasında da slot oyunları çokça tercih edilmektedir. Oyun basit ve anlaşılır bir dizayna sahiptir. Genellikle bir tuşa basılar veya kol çekilir bu sayede makine hareket eder ve belirli şekiller ortaya çıkar bu sıralamaya uygun olarak da bir kazanıp kaybettiğiniz belli olur.

Bu klasik oyunların yanında bilgisayar oyunu gibi olan birçok görsel oyunda sanal kumar oyunları arasında yer almaktadır.

Siteye Kaydol